Vyhledávání:
Zasílání novinek:


top zastavárna špičkou v oboru

top zastavárna  je zaběhlá a fungující prodejna / zastavárna, která Vám nabízí nejodbornější, nejprofesionálnější a nejkorektnější přístup v oblasti zástavy, výkupu a prodeje zboží.

  • naprosto neuvěřitelný a nízký úrok, který začíná již na 0,75% týdně
  • příjemný a profesionálně vyškolený personál top zastavárny nabídne nejvyšší možnou zástavní nebo výkupní cenu za Vaše zboží
  • zástava a výkup zlata  se v naší zastavárně pohybuje dle aktuální nabídky Kč / gram! Nikde Vám žádná jiná zastavárna nenabídne vyšší zástavní nebo výkupní cenu než naše top zastavárna
  • top zastavárna je pro Vás otevřena denně na 4 snadno dostupných místech Prahy. Praha 8 Karlín, Praha 5 Košíře, Praha 1 Masarykovo nádraží a Praha 4 Nusle
  • v  top zastavárně nabízíme peníze na 28 dní, samozřejmě s možností prodloužení a to dokonce i bezplatně

v případě nemožnosti splacení Vám v top zastavárně nehrozí žádné pokuty, skryté poplatky a především v top zastavárně nehrozí žádné exekuční řízení! top zastavárna Vám poskytne peníze bez nahlížení do registru dlužníků.

top zastavárna Vám nabízí nepřeberné množství nového, zánovního a použitého zboží. Provádíme zástavy, výkup a prodej především zlata, pracovního nářadí, elektroniky, zahradního náčiní, hudebních nástrojů. Navíc v top zastavárně se snažíme vyhovět každému konkrétnímu přání zákazníka a to za nejlepších podmínek, které jsou v tomto oboru podnikání zastavárnictví bezkonkurenční!

top zastavárna poskytuje na veškeré použité zboží záruku 6 měsíců na skryté vady.

top zastavárna klade důraz na spokojenost klientů

prioritou a hnacím motorem top zastavárny, je spokojenost zákazníků, kteří se rádi a často do prodejny top zastavárna vracejí.

top zastavárna vzhledem ke svým dlouholetým zkušenostem v oboru zástavy, výkupu a prodeje zboží doufá, že o svých kvalitách přesvědčí i Vás a tak dostojí své dobré pověsti.

informační povinnost 

Společnost TOP zastavárna s.r.o., se sídlem Praha 5 - Košíře, Plzeňská 247/59, PSČ 15000, IČO: 24309818, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 195235, tímto spotřebitele, resp. své zákazníky, se kterými uzavřela po datu 31. ledna 2016 smlouvu (smlouvu kupní, smlouvu o poskytování služeb), upozorňuje, že s ohledem na novelu zákona č. 145/2010 Sb., o spotřebitelském úvěru a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o ochraně spotřebitele“), jsou oprávněni ve smyslu ustanovení § 14 ve spojení s ustanovením § 20d zákona o ochraně spotřebitele v případě vzniklého sporu z takto uzavřené smlouvy, řešit vzniklý spor v rámci mimosoudního řešení prostřednictvím některého ze subjektu uvedených v zákoně o ochraně spotřebitele. Tímto subjektem je dle ustanovení § 20e zákona o ochraně spotřebitele:
  1. v oblasti finančních služeb (zejména zápůjček) finanční arbitr - http://www.finarbitr.cz
  2. v ostatních případech Česká obchodní inspekce - http://www.coi.cz.